Airplatba je nový online systém splátkového prodeje, který rozšiřuje možnosti platby v našem internetovém obchodě. Bez zbytečného papírování Vám umožníme získat úvěr na nákup zboží či služeb a to do 30 minut. Úvěr pro nové klienty je poskytován zcela bez poplatku. V průběhu nákupu si můžete upravit výši požadované částky.
Pokud si například budete chtít pořídit nové obleční, dárky pro rodinu a blízké, a rozhodnete se pro způsob úhrady pomocí Airplatby, požadovaná výše úvěru se přizpůsobí hodnotě zboží. Pokud byste si chtěli pořídit další zboží, můžete požadovanou výši upravit. Jestliže si nepotřebujete půjčit na celou výši objednávky, můžete si půjčit pouze na její část. Žádost o úvěr je poskytována do výše 10.000 Kč s rozložením na 3 splátky.
Airplatbu je možné vnímat jako platbu bankovním převodem. V internetovém obchodě si vyberete zboží, vyplníte objednávkový formulář a jako způsob platby zvolíte Airplatbu. V takovém případě budete přesměrováni na formulář pro žádost o půjčku. Vyplníte jednoduchý formulář a po schválení žádosti o půjčku obdržíte peníze na Vašem bankovním účtu. Pak už jen dokončíte objednávku úhradou na základě údajů, které jsme Vám zaslali z našeho internetového obchodu.