KARTES MODA

Kartes moda je rozvíjející se značka především šatů s výraznými ženskými pravky. Kartes Moda šije od 2007 většinou podle svých vlastních návrhů. Nabízí širokou škálu šatů od velikosti 34 po 44 a najdeme zde i spoustu modelů s velikostmi 44 - 52.
Kartes Moda si potrpí na kvalitu materiálu a preciznost ušití. Mnoho modelů najdete v různých barevných variantách
Najdeme zde šaty do kanceláře i na zahradní párty, svatby nebo plesy.

Módní šaty pro ženy je jedním ze základních prvků ženského šatníku. Šaty jsou symbolem ženskosti, elegance, jak třídy, šarm. Ideální pro každý den, stejně jako hlavní výstupy. Módní šaty pro ženy se nikdy nevyblednou. Bez ohledu na měnící se trendy v módě, šaty vždy zůstat na vrcholu. Kartes MODA je polský výrobce oděvů , zároveň jedním z nejrespektovanějších výrobců šatů, které dokonale zná potřeby svých zákazníků a ochotně octne se s nimi setkat. Uskutečňuje naše odívání splňuje chutě a očekávání ženy všech věkových kategorií.

Kartes MODA není jen prosperující značka je především vášeň vytvořit co ženské prvky ženských šatů - šaty. Od roku 2007, na základě svých vlastních návrhů,budeme šít šaty a šaty pro každou příležitost a pro každou ženu. Snažíme se, aby naše oblečení bylo odrazem potřeb klientů. Jako moderní výrobce šatů, nabízíme nejkrásnější šaty a šaty vyrobené s neuvěřitelnou přesností a pomocí jemné tkaniny. Jako výrobce dámského oblečení nabízíme širokou škálu velikostí. Nabízíme šaty pro každý typ těla a všech velikostí. Naše šaty pomáhají zakrýt nedokonalosti postavy a zároveň zdůrazňují jeho největší přednosti.

KARTES MODA plesové šaty z tylu a krajky KM151

KARTES MODA

Naši dodavatelé:Hodinky dámské i pánské